وب سایت کالا19 توسط اعضا تیم رایان حامی زاگرس در سال 1393 به منظور حمایت از تولید داخل در زمنیه فروش اینترنتی محصولات ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال 1396 و با توجه به نظر تیم کالا19 ، شروع به گسترش زمینه فعالیت کرده و با تغییر کاربری سایت کالا19 از فروشگاه اینترنتی شخصی به فروشگاه بزرگ عمومی برای تمام کسبه کرمانشاه تلاش دارد که تمام محصولات مجاز فروشگاه های سطح شهر کرمانشاه را که قابلیت فروش بصورت اینترنتی دارد را بدون محدودیت زمانی و مکانی به تمام نقاط کشور ارسال کند و اینگونه کسبه بازار کرمانشاه مشتریانی از سراسر ایران دارند و می توان وضعیت درآمدی کسبه شهر کرمانشاه را بهبود داد و محدودیت های فروش محصول فقط در شهر کرمانشاه را از بین برد .

ماموریت کالا19

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای همشهریانمان است. برای بهتر شدن، همواره از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

اهداف کالا19 :

ایجـاد فرایندی همیـشگـی از تجـربـه ای عالـی برای مشتـریـان ، بدون محدودیت در زمـان و مـکان، بـرای ما فرقی نمی کند خریدارباشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود.

از زمان در دسترس بهترین استفاده را ببرید آن را صرف جستجو برای خرید یک محصول در بازار نکنید ، ما نیازمندی شما درب منزل به شما تحویل میدهیم .

خلق شرایطی که در آن مشتری، تامین کننده و کالا19 همگی برنده باشند.

تصمیمات ما بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می شود ، همیشه حق با مشتری است