روش های پرداخت

 1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتیتمامی کاربران و مشتریان می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، در قسمت پرداخت از طریق درگاه اینترنتی ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در سبد خرید خود ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش مورد نظر می باشد بعد از ثبت پیامک تایید برای شما ارسال خواهد شد و نیازی به تماس به شرکت جهت اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.توجه داشته باشید قبل از ارسال کالا با شماره تحویل گیرنده تماس گرفته خواهد شد و در صورت عدم پاسخگویی محصول در فروشگاه باقی خواهند ماند . لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.– چگونگی پرداخت اینترنتیکاربران کالا19 می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.

  هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود اطلاع پیدا می کنید.

  1. شماره 16 رقمی کارت که شماره کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.
  2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم برای پرداخت اینترنتی لازم است از قبل رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کنید.رمز دوم، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
  3. کدCVV2این کد یک عدد ۳یا ۴رقمی است که روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد در برخی کارت های بانکی به صورت 3 رقمی یا 4 رقمی است.
  4. تاریخ انقضاتاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.
 2. پرداخت در محل تحویل
  همچنین برای آسایش و اطمینان خاطر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت محصول پرداخت کنند، کالا19 در حال اماده سازی این امکان است، در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، کرمانشاه باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند:پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل  از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.پرداخت نقدی در محل تحویل

  برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است.

 3. پرداخت کارت به کارتکاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق دروازه پرداخت و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.شماره حسابشماره حساب:شماره کارت: