توجه کنید تعداد دفعات مراجعه مامور پست برای تحویل بسته دو بار می باشد

در صورت عدم حضور در محل و تحویل بسته بعد از دوبار مراجعه مامور پست ، بسته به مبدا برگشت داده خواهد شد.

در ارسال مرسوله به صورت تحویل و پرداخت درب منزل ، هزینه ارسال باتوجه به وزن بسته ، ارزش بسته ارسالی و مالیات اداره پست متفاوت می باشد.

در این روش هزینه ارسال برای محصول با وزن کمتر از دو کیلو تقریبا 15 هزارتومان می باشد. که درب منزل همراه با هزینه محصول به مامور پیک تحویل داده خواهد شد.

مهمترین نکته در این روش ، ارائه کد پستی دقیق در بخش آدرس می باشد.

درصورت عدم درج کد پستی ، پست مرسوله را تحویل نخواهد گرفت.

برای خرید از کالا19 اجرای 4 مرحله زیر الزامی می باشد:

1- ثبت نام و تکمیل مشخصات فردی. (ثبت نام با شماره موبایل صورت می گیرد)

2- انتخاب و جستجوی محصولات

3- افزودن به سبد خرید.

4- انجام خرید و تایید نهایی.

باتوجه به اینکه کالا19 صرفا زیرساختی جهت نمایش و فروش محصولات فروشگاه ها ، صنایع دستی و خانگی می باشد و در این سیستم هیچ سودی از فروشنده دریافت نمی کند ، لذا این احتمال وجود دارد در زمان سفارش شما محصول همزمان در فروشگاه بفروش برسد و ناموجود شود.

در صورت امکان قبل از خرید از طریق ارتباط با پشتیبانی فروش که در منوی اپلیکیشن وجود دارد از موجود بودن حتمی محصول اطمینان پیدا کنید یا از طریق لیست فروشندگان در منو شماره تماس فروشگاه مورد نظر در دسترس می باشد و میتوان با فروشنده تماس گرفت و سوال خود را بپرسید.

در صورتیکه همزمان با سفارش شما ، محصول در فروشگاه بفروش رسیده باشد ، کالا19 موظف به عودت کامل و دقیق وجه پرداختی شما  می باشد.

در حال حاضر تحویل فقط در کرمانشاه صورت می گیرد.

همچنین شرایط تحویل و پرداخت درب منزل فقط در شهر کرمانشاه فعال می باشد

ساعت ثبت سفارش محصولات سوپرمارکت : 9 صبح تا 8 شب

باتوجه به ایام قرنطینه کرونا که تردد از ساعت 21 الی 4 صبح ممنوع می باشد ، سفارشات تا قبل از ساعت 18 در همان روز ارسال خواهند شد.

ساعت تحویل : 10:30 صبح الی 20

لطف به موارد زیر توجه کنید

1- هنگام تکمیل آدرس و در صفحه مد نظر بر روی تصویر نقشه پایین صفحه کلیک کرده و آدرس خود را روی نقشه نیز ثبت نمایید تا همکاران ما سریعتر آدرس شما را پیدا کنند.

2- تمامی محصولات در صفحه اصلی نمایش داده نشده اند

به دلیلی افزایش سرعت بارگذاری اپلیکیشن تمامی محصولات در صفحه اصلی نمایش داده نمی شوند ، تعداد محصولات ثبت شده بیش از 1000 محصول می باشند و برای دسترسی به تمام محصولا از طریق دسته بندی یا جستجو به محصول اقدام نمایید ،

3- سریع ترین روش برای خرید از طریق اپلیکیشن

شما میتوانید از طریق منوی اپلیکیشن وارد منوی " تهیه لیست خرید " شده و قسمتی از نام محصولات مد نظر خود را وارد کرده تا لیستی از محصولات با نام مشابه را به شما نشان داده و انتخاب شما سریعتر شود.

روش های ارسال :

ارسال فوری : در انتخاب ارسال فوری، بعد از تکمیل سفارش، محصول به پیک تحویل داده می شود و با توجه به فاصله مکانی شما و حجم ترافیک زمان تحویل بسته بین 30 دقیقه تا حداکثر دو ساعت می تواند متغییر باشد ، هزینه ارسال در این روش 8000 تومان می باشد.

ارسال عادی : در بازه زمانی ساعت 16 الی 21 ارسال صورت میگیرد و قبل از ارسال جهت هماهنگی برای تحویل با شما تماس گرفته خواهد شد هزینه ارسال در این روش 5000 تومان می باشد.

در بخش تعیین ساعت ، زمان تحویل از طرف شما تعیین میشود که باید از روز قبل یا چندین ساعت قبل سفارش گذاشته شده باشد.

ضمناً در سفارش های بالای 150,000 تومان هزینه ارسال رایگان میباشد.

با هرخرید شما مبلغی به عنوان هدیه خرید به کیف پول شما اضافه می شود ، که با توجه به نوع محصول خریداری شده شما ، هدیه ایی که فروشنده برای خرید محصول اختصاص داده این مقدار شارژ کیف پول متغییر می باشد

هنگام خرید یک محصول و در مرحله قبل از پرداخت می توانید تیک کیف پول را فعال کنید تا پرداخت شما از کیف پول کم شود.

سوالات خود را قبل از خرید از طریق منو و بخش پشتیبانی فروش از همکاران ما بپرسید ، در سریعترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد