وب سایت کالا19 توسط شرکت رایان حامی زاگرس در سال 1393 به منظور حمایت از تولید داخل در زمنیه فروش اینترنتی محصولات ایرانی فعالیت خود را آغاز کرد.

در سال 1396 و با توجه به نظر تیم کارشناسی کالا19 ، شروع به گسترش زمینه فعالیت کاری خود کرده و با تغییر کاربری سایت کالا19 از فروشگاه اینترنتی شخصی به فروشگاه بزرگ عمومی (Market Place) فرصتی را برای تمام کسبه شهر کرمانشاه ایجاد کرده که تمام محصولات مجاز فروشگاه های خود را بدون محدودیت زمانی و مکانی به تمام نقاط کشور ارسال کنند و اینگونه کسبه بازار کرمانشاه مشتریانی از سراسر ایران کسب کرده و این همکاری تاثیری بر افزایش درآمدی کسبه شهر داشته باشد و محدودیت های فروش محصول در شهر کرمانشاه را از بین ببریم.

ماموریت کالا19

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای همشهریانمان است. برای بهتر شدن، همواره از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

اهداف کالا19 :

ایجـاد فرایندی همیـشگـی از تجـربـه ای عالـی برای مشتـریـان ، بدون محدودیت در زمـان و مـکان، بـرای ما فرقی نمی کند خریدار باشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود.

اگر مشتری هستید از زمان خود بهترین استفاده را ببرید آن را صرف جستجو برای خرید یک محصول در بازار نکنید ، ما نیازمندی شما درب منزل به شما تحویل میدهیم .

اگر فروشنده محصول هستید ، با خیال راحت برای محصولات خود مشتری داشته باشید و نگران نوسانات بازار و رقبا در شهر نباشید.

خلق شرایطی که در آن مشتری، تامین کننده و کالا19 همگی برنده باشند.

کالا19 چگونه باعث اعتماد مشتریان می شود ؟

سایت کالا19 با داشتن الزامات فروشگاه های اینترنتی شامل نماد اعتبار الکترونیک دو ستاره از سازمان تجارت الکترونیک از سال 95 ، نماد ساماندهی از وزارت ارشاد و درگاه بانکی مطمئن از سامانه شاپرک ، اعتماد کاربران را برای خرید محصولات شما فراهم می کند.

چه محصولات و خدماتی را می توان در کالا19 ثبت کرد؟

محصولات و خدماتی که مجاز و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشند ، امکان ثبت و فروش آنها بصورت اینترنتی در کالا19 وجود دارد.

فرایند درج محصول به چه صورت است؟

فروشندگان محترم بعد از عقد قرارداد ، پنل اختصاصی به خود را دریافت می کنند که می توانند علاوه بر درج محصول ، تبلیغات ، آدرس تلفن تماس و آدرس شبکه های اجتماعی خود را درآن قرار دهند.

همچنین پنل کاربری شما در اپلیکیشن اختصاصی بصورت زیر می باشد برای دریافت اپلیکیشن اینجا کلیک کنید

هدف کالا19 از ارائه این خدمات با هزینه ناچیز چیست؟

با توجه به پتانسیل روز افزون فروش محصولات بصورت اینترنتی و وجود این امکان برای کسبه شهر کرمانشاه ، تنها هدف کالا19 کمک به فرایند فروش و افزایش درآمد کسبه شهر کرمانشاه می باشد.

چگونه می توانم از امکانات کالا19 در فروش استفاده کنم؟

شما کافیست محصول خود را در سایت و پنل کاربری اختصاصی خود ثبت نمایید، و به مشتریانی که اعتماد به خرید آنلاین ندارند لینک محصول خود را بدهید تا کاربر با خیال راحت اقدام به خرید محصول نماید.

آیا استفاده از خدمات کالا19 در شبکه های اجتماعی کاربرد دارد؟

در صورتیکه شما در شبکه های اجتماعی صفحه ای برای فروش محصولات خود دارید می توانید با اضافه کردن لینک محصول خود که قبلا در سایت اضافه کرده اید ، مشتریان را به سمت اینکه می توانند خریدی مطمئن داشته باشند هدایت کنید

شرایط تحویل و محصول به مشتری به چه صورت است؟

در صورتیکه محصول فروشندگان از طریق سیستم کالا19 بفروش رسیده باشد ، فروشندگان باید محصول فروش رفته را به واحد پخش کالا19 تحویل دهند تا محصولات از طریق کالا19 برای مشتری ارسال شود

هزینه خرید به چه صورت به فروشنده تحویل داده می شود؟

هزینه خرید محصول ، بصورت کامل ( دقیقا مبلغی که در سایت کالا19 برای محصول درج شده ) بعد از تحویل کالا فروش رفته به مشتری به حساب فروشنده واریز می شود.

آیا فروش محصولات فقط مختص کاربرهای خود فروشنده است؟

خیر ، محصولات شما برای تمام کاربران از سراسر ایران که در گوگل جستجو می کنند ، در دسترس می باشد و  می توانند محصولات شما را سفارش دهند

آیا تفاوتی بین فروشندگان وجود دارد؟

بله ، فروشندگانی که بیشترین فروش و درصد رضایت مشتریان را دارند به عنوان فروشندگان ویژه محصولات آنها به عنوان اولویت در سایت نمایش داده می شود.

چه مواردی می تواند باعث قطع همکاری فروشنده با کالا19 شود؟

عدم تطابق محصول ارسالی با محصول ثبت شده در سایت برای مشتری

شکایت مشتریان از فروشنده

فرایند درخواست همکاری با کالا19 به چه صورت است.

جهت درخواست همکاری با کالا19 فرم انتهای همین صفحه را تکمیل نمایید ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

فرم درخواست همکاری

تصمیمات ما بر پایه حفظ و جلب اعتماد مشتریان گرفته می شود ، و همیشه حق با مشتری است